Recommended 

דצמבר 2019

 

אחת ההחלטות היותר נכונות בפרויקט שלנו היה לקחת את שירית כמעצבת פנים.

שירית עזרה לנו בתכנון וביצוע שיפוץ מקיף מאוד לביתנו, שהיה במצב רע מאוד כשרכשנו אותו: גם מוזנח מבחינה תחזוקתית אבל גם (ובעיקר) בנוי בצורה שלא מנצלת בצורה מיטבית את השטח.

 

לא תיארנו לעצמנו בכמה עבודה תהליך כזה יהיה כרוך וכמה שיקולים צריך לקחת בחשבון – הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. שירית הובילה אותנו בתהליך המורכב הזה, בניסיון מתמיד למצוא את הפתרונות הטובים ביותר לצרכים שלנו (גם אלה שלא תמיד ידענו לצפות או לומר במילים), תוך התחשבות במגבלות התקציב שעמד לרשותנו. ההקפדה שלה על כל הפרטים והרצון שהתוצאה תהיה הכי טובה שיכולה להיות השתקפו בתוצאה הסופית.

 

עד היום אנחנו מודים לה על כך שלא ויתרה לנו והתעקשה שנבנה תוספת לחדר השינה כדי להכניס שם ארון נישה – אנחנו התקשינו לראות את התועלת בכך במהלך התכנון, אבל היום כשאנחנו גרים בבית אנחנו רואים את הערך בכך – וזה נכון לגבי החלטות רבות אחרות, שבהן המקצועיות של שירית השתלמה לנו בגדול.

 

אתגר נוסף ששירית עזרה לנו לצלוח הוא במציאת פשרות שעובדות בין הטעמים העיצוביים השונים שלנו, כך שבסוף שנינו היינו מרוצים מהבחירות שלנו.

היינו מאוד מרוצים במיוחד מהתאורה ששירית תכננה, שיצאה מהממת וגם מאוד שימושית.

 

בסופו של דבר, לכל מי שנכנס לבית שלנו נשמטה הלסת ואנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות 🙂

 

תודה רבה שירית!

אולגה ואדם פרל, קדימה

נובמבר 2019

שירית יקרה,

 

בסיומה של תקופת שיפוץ ביתנו, אשר בה ליווית אותנו במקצועיות שאין שנייה לה ובסבלנות אין קץ, אנו רואים לעצמנו זכות וחובה נעימה לומר לך תודה מעומק הלב.

הבית המקסים שעיצבת לנו הוא הגשמת חלום עבורנו. בית יפהפה, מעוצב בטוב טעם, פונקציונאלי ועונה על כל דרישותינו וצרכינו. הבית זוכה למחמאות אדירות מכל אורחינו, שכן ליווית אותנו באופן צמוד בבחירת החומרים, בתכנון התאורה, וידעת ליצור הרמוניה מושלמת בין כל האלמנטים בזכות הראייה הכוללת שלך והירידה לפרטים.

 

הליווי שלך היה מקצועי ומסור. ידעת לכוון אותנו באופן מכבד ומקצועי. לעיתים השכלת לתווך בין רצונותינו בחוש הומור ובנעימות החשובים כל כך בתהליך של שיפוץ בית.

אנו מעריכים מאוד את השינויים שערכת בתוכניות המפורטות בהתאם לצרכים ובעקבות המלצותייך. אנחנו נהנים מהצבעים הנעימים המשרים אווירת נועם ורוגע. בית יפיפה, ומעל לכול נוח, חמים ונעים. בית שכיף ונעים לחיות בו.

 

תודה רבה

ירון והדס אבישר, יהוד

מאי 2019

שירית היקרה, 

 

הטייטל של מעצבת פנים עושה לך עוול. ההגדרה המתאימה היא  "אדריכלית הוליסטית".

 

הרבה מעצבים יודעים לדבר על פונקציונאליות ועל ויזואליות, מעטים מהם גם מייצרים פונקציונאליות. התייחסת לבית הספר שלי כאילו היה שלך, ולא ויתרת בכל המקומות בהם תפקוד בית הספר היה בפירוש פחות טוב לו היינו מתפשרים, בעיקר בנוגע לתאורה.

 

שירית, את ידעת כיצד להביא את התוצאות הטובות ביותר בכל תקציב. יש לך יצירתיות רבה שבאמצעותה התאפשר חיסכון דווקא במקומות מפתיעים. מעבר לכך, הקפדת לחבר את כל הקצוות, להראות מנהיגות לנכוח בשטח בעת הצורך ולהקפיד על כל הפרטים והזמנים. כל זה תוך שמירה על יחסי אנוש יוצאים מן הכלל ואווירה טובה עם בעלי המקצוע.

 

הרבה בזכות עבודתך, בית ספרינו הוא הצלחה גדולה, ומאות לקוחות מחמיאים לנו על העיצוב ומתרשמים מאיתנו לטובה. אני מודה לך מעומק ליבי וממליץ עליך בהתלהבות לכל המעוניין.

 

 

בברכה,

עופר פרידמן

מנהל מרכז למוסיקה מייטון, נתניה.

 

שירית, 

 

כל פעם שאנחנו נכנסים לבית, אנחנו שמחים על ההחלטה לקחת מעצב פנים בכלל ואותך בפרט.

בשלב התכנון – ההקשבה שלך לרצונות השונים של בני הבית, ההבנה שלך אילו פתרונות אפשריים ואיזה סגנון עיצובי מתאים לנו עזרה לנו לקבל החלטות שמבלי ההסבר שלך על המשמעויות ארוכות הטווח של ההחלטה כנראה היינו טועים ובגדול. הדוגמה הכי טובה היא גודל האי במטבח, שלנו נראתה בסדר ואחרי הסבר מפורט ומעמיק שלך הבנו שאנחנו לא מבינים כלום – בשביל זה לוקחים אנשי מקצוע!

 

תכנון התאורה הקפדן כך שלכל רגע ביום יהיה מענה טוב, מעוצב וחסכוני.

תכנון הנגרות לפרטי פרטים כך שכך מי שנכנס לבית שואל מי עיצב את זה 🙂

גם ברמת תכנון התקציב, ידעת לתת את הידע המקצועי כך שנוכל להיערך כלכלית לשיפוץ ולא להיות מופתעים.

בשלב בחירת החומרים והרהיטים – סחבנו אחת את השניה בכל חנות אפשרית עד ששתינו היינו מרוצות ושלמות עם הבחירות שעשינו, זה לא מובן מאליו. גם העזרה שלך במו"מ מול הספקים ללא ספק החזירה את ההשקעה.

בשלב הפיקוח על הקבלן המשפץ, היית שם לוודא, לתקן ולהתווכח כשצריך, במקצועיות רבה.

 

אין לי ספק שתהליך כזה זה לא נכון ואי אפשר לעבור לבד, ואני שמחה שבחרנו בך.

גם היום שנתיים אחרי המעבר לבית, את עוזרת ומייעצת לנו בשמחה.

 

בקיצור תודה על ההקשבה, התכנון הביצוע שמובילים לאיכות החיים בבית.

 

דנה ורון, יישוב בשרון

שירית היקרה,

 

את מאירת פנים וכיף לפגוש אותך. את תמיד מחייכת והפכת את חווית התכנון והעיצוב של דירתנו החדשה לנעימה ופחות מלחיצה.
עצתך רצינית, שקולה, מקצועית מאד, תוך התחשבות ברצונותינו והבנת הצרכים שלנו. לאנשים כמוני, שחשובה להם מאד האסתטיקה של ביתם אבל מצד שני חסרי סבלנות, עשית, שירית, עבודת הכנה טובה: בחנת היטב ובקפדנות ושמת לב לכל פרט ופרט. גם בתכנון המטבח וביתר הבחירות שעשינו, את בדקת שוב ושוב וביחד השלמנו את המשימה.

 

בלב שקט ובשמחה ממליצה להיעזר בך. כאדריכלית, את מכבדת מאד את רצון לקוחותיך ולא כופה את דעתך ואת טעמך האישי. אני רוצה לציין את המומחיות שלך בתחומים השונים ובעיקר בתחום התאורה – עצותיך היו חשובות ומאירות.

 

אני ממליצה מאד. חווית העיצוב הופכת למשמחת, מהנה ומוקפדת.

 

תודה לך!
משפחת טלעזר
עיר ימים, נתניה

מרץ, 2015

שירית היקרה:

 

שכרתי את שירותיך כחצי שנה לפני שיפוץ שהתבצע בקיץ 2014, ועד היום אנחנו נהנים מהתוצאה. קיבלנו בית מעוצב, חם ומשפחתי ויחד עם זאת נוח ופרקטי.

 

לא תיארנו לעצמינו כמה תכנון, שלבים ובחירות יש בשיפוץ. שירית ליוותה אותנו לכל אורך הדרך והשרתה ביטחון, מקצועיות, סבלנות אינסופית, אנרגטיות ונועם לכל אורך התהליך. לשירית יש שילוב מופלא של מקצועיות, קפדנות, סבלנות, יצירתיות ומחויבות.

 

הודות לליווי המאוד אישי והמקצועי שלך הרגשתי בידיים טובות וגרמת לנו לסמוך עליך לאורך כל הדרך. את הצלחת לשלב בין הרצונות של כל בני המשפחה מהקטן ביותר לגדול ביותר, באופן שהביא לידי ביטוי את ההעדפות השונות של כל בני המשפחה.

 

הגשת לנו תוכניות מפורטות עם מספר חלופות תוך מתן מענה מיטבי ויצירתי לצרכיי והעדפות בני המשפחה. וכל זאת בוצע בזמן ובאחריות מלאה. שירית ליוותה אותנו בסבלנות, הפגינה יחס אישי והקשבה והייתה זמינה רגשית ומקצועית.

 

אין ספק שתהליך שיפוץ ראשון העמיד אותי אל מול עולם לא מוכר, בחירות בין חלופות והחלטות, ואני רוצה להודות לשירית שתמיד הייתה שם, מקשיבה, מקצועית וסובלנית בצורה יוצאת דופן.

 

השיפוץ כרוך בבחירת חומרים, החל מאריח, וכלה בצבע קיר. טעם אמנם דבר אישי, אבל יש כאן יכולת בחירה, התאמה וטעם יוצאים מן הכלל. על כן, גם מי שמעוניין בהום סטיילינג בלבד, ללא שיפוץ, ייהנה מהיכולות של שירית.

 

אין לי ספק שתהיו מרוצים משכירת שירותיה של שירית.

 

ממליצה בחום רב
אורית אלפלג
נורדיה

שירית היקרה, 

 

משיחת שכנות מזדמנת, בה קיטרתי לך על הקושי שלי עם 'חדר המגורים' שלנו הלוא הוא הסלון, ליבו של הבית, הצלחת לעורר בנעם ובי מחשבות ורעיונות לאלו שינויים אשר בקלות ובתקציב מוגבל יחסית יעשו את כל ההבדל…

 

מרגע שהחלטנו ש'הולכים על זה' נראה היה לנו שאת מגלה הרבה מותאמות והקשבה לצרכים שלנו ולמי שאנחנו, ויחד עם זאת גם נקטת עמדה והבעת חוות דעת מקצועית ואמינה המאפשרת דיאלוג ושיתוף פעולה.

 

התכנון הראשוני שלך היה נכון ויצירתי ומיקסם את נתוני החלל, ובמיוחד התכנון של התאורה, הן ברמה הפרקטית והן ברמה האסתטית.
סייעה לנו העובדה שעבדת עם לוחות זמנים ברורים ומובנים ובכך הצלחת לארגן אותנו להובלת התהליך בתוך הלחץ של חיי היומיום. היית זמינה ומלאת סבלנות לחשוב ולבדוק אתנו כל פרט ופרט ולא להתפשר על הדברים החשובים.

 

הנסיעה איתך לבחירת גופי התאורה הייתה חוויה מלמדת ומהנה במיוחד – שלטת בעניינים ביד רמה, ואני גיליתי כמה יש לדעת בתחום הזה של העיצוב תאורה ועד כמה הוא חשוב ומשמעותי לאיכות החיים בבית, ואכן התוצאה יצאה מדהימה!!

 

תודה על הכל!!
נעם ודקלה סופר,
כפר חגלה

ינואר 2017

שירית,

 

כשנפגשנו בהתחלה לא הייתי בטוח שאנחנו צריכים מעצבת אבל היום אני מבין שהתוצאה לא הייתה אותה תוצאה בלעדייך.

 

רוב העבודה הקשה הייתה בשלב התכנון, סקיצות, תכנית מבנה, שינויים, תכנית חשמל ותכנית צנרת. היית סבלנית, מקצוענית ועזרת לנו להגיע לתכנון הבית האופטימלי.
בשלב הבחירות והספקים ידעת לעשות איזון נכון בין עיצוב יפה ומודרני לבין הרצון שלנו תוך שאת מצילה אותנו מכמה בחירות שבדיעבד יכלו להיות נוראיות.
השלב האחרון שהיה יותר נחמד הוא שלב הרהיטים והעיצוב בו ידעת לקחת אותנו מחוץ למרובעות ולאיזור הנוחות לעיצוב מיוחד ומודרני שמאוד התחברנו אליו.

 

תודה שהמשכת ללוות אותנו גם לאחר סיום העבודה. בעצות, טיפים, התלבטויות וקניות מתוך רצון שהבית ייראה הכי טוב שאפשר.
אחת ההנאות הגדולות הם התגובות של המשפחה והחברים לבית החדש… אנחנו מקבלים המון מחמאות.
הבית הזה הוא כל מה שרצינו ולא הצלחנו להשיג בבית הקודם.

 

תודה על הליווי, האחריות, המקצועיות, ההקשבה, והיחס האישי.

 

ממליצים בחום !!!

הדס וגל מלצר
כפר סבא הירוקה

שירית יקרה!

 

דרכינו הצטלבו במקרה לפני כמה שנים, כששיפצנו את המטבח. היינו כבר בחצי הדרך – ואז נפגשנו. במזל הצלת אותנו מתוכניות המטבח של הנגר. במשך 7 שנים, יום יום, כל פעם שאני נכנסת למטבח, אני מודה לך שהארת את עינינו בזמן – שאחרת היינו כלואים בין ארונות… איך לא ראינו זאת קודם?
מערכת היחסים שלנו הלכה והשתדרגה… עם המשך השיפוץ ועם ייעוץ תאורה לכל הבית. היכולת שלך לראות את מה נכון, בשילוב יצירתיות ולמרות התקציב הנמוך – הפילו את הלסת שלנו כל פעם מחדש.

 

העבודה איתך הייתה נעימה לאורך כל הדרך. הסבלנות והיחס האישי. שמחנו לגלות שמאחורי הרעיונות שלך עמדו תכניות מדויקות, מפורטות ומקצועיות – שעזרו גם לנו לראות את החזון וגם לבעלי המקצוע לבצע אותו בדיוק כמו שרצינו.

 

יש אנשים שמתרגשים משיפוץ. לא אנחנו. אנחנו שונאים את זה. בזכותך התהליך הפך משק חרדות לתהליך נעים עם תוצאות מספקות. עד היום.

 

תודה רבה!
משפחת שאולי
קיסריה

08.08.12

 

בחרתי בשירית לעצב את ביתי החדש על סמך תחושה ומסתבר שאכן תחושתי הייתה מוצדקת: שירית ניהלה את כל תכנון העיצוב מצד אחד תוך התחשבות מלאה ברצונותיי ובחלומותיי ומצד שני בנחישות הנובעת מידע רב, מקצועיות וטעם משובח.

 

עצותיה המעולות מנעו טעויות עיצוביות רבות שכנראה הייתי עושה ללא עזרתה.
שירית הגישה תוכניות ברורות לקבלן , כך שהעבודה הייתה הרבה יותר קלה וזורמת. שירית בדקה לעומק מה הצרכים של כל אחד מבני הבית ועיצבה בחוכמה את חדרי השינה וחדרי האמבטיה הן מבחינת תוכנית התאורה, העמדת הריהוט ובחירת הצבעים.

 

בקיצור אשת מקצוע מעולה בשילוב עם אישיות נעימה .
זו הייתה חוויה נעימה שבסופה קיבלתי בית מעוצב כלבבי.

 

היה ממש כיף תודה שירית !
ד"ר יפעת קופר
קדימה