תכנון ועיצוב הבית

תכנון ועיצוב פנים של בית הוא עולם ומלואו. הוא מתחיל בפגישת היכרות בה נלמדים צרכים, הרגלים, חלומות ורצונות. אני מנסה להבין את הסגנון העיצובי המועדף עליכם וגם את מסגרת התקציב, במטרה להגדיר סדרי עדיפויות וגם לגבש, יחדיו, את חווית המגורים אליה אתם שואפים. לאחר העלאת רעיונות אני מכינה סקיצות שונות, שמהן מתגבשת התכנית הסופית, וממנה מתבצע התכנון המפורט – תכניות העבודה וכתבי הכמויות.

 

במקביל, אני מלווה אתכם לפגישות אצל ספקים לרכישת חומרי הגמר, מסייעת בבחירת בעלי המקצוע וגם מגיעה ל"שטח" כדי לבדוק כי העבודה מתבצעת על פי התכניות (פיקוח עליון). אני מספקת פתרונות לבעיות עליהן צריך לתת מענה בתהליך העבודה ופועלת מתוך אמונה כי ניתן לשלב בין פרקטיות לבין יופי ונוחות.

 

עבור הלקוח, תכנון ועיצוב פנים של בית הוא תהליך מורכב, מאתגר ועתיר ממשקים עם בעלי מקצוע מתחומים שונים. כאשר אני מלווה את לקוחותיי בתכנון ועיצוב של ביתם, אני צועדת איתם "יד ביד" ומנסה לפשט עבורם ככל הניתן את המורכבות הבלתי נמנעת של התהליך: בתכנון מותאם-לצורך, בניצול תקציבי נכון ובביצוע בחירות מושכלות שמחברות את כל הפרטים הקטנים לכדי שלם אחד.

 

מעוניינים לקרוא עוד על תהליך העבודה ? מוזמנים ללחוץ ולהגיע לסקיצה אינפוגרפית שהוכנה במיוחד עבורכם.

לחצו עליילחצו עליי

פגישת ייעוץ נקודתית לעיצוב הבית

קניתם דירה או שאתם לקראת שיפוץ ? רוצים לשדרג את מראה הבית ולא יודעים היכן להתחיל ? אתם סומכים על עצמכם אך בכל זאת יש כל מיני התלבטויות ? כך או כך, גם אם אתם "עצמאים בשטח" ולא רוצים לשכור את שירותיו של מעצב, יש הרבה החלטות על הכף – שילובי צבעים, סוגי חומרים, האם להזיז את האסלה ? האם לשבור את הקיר? האם שווה להחליף את המטבח או רק את החזיתות ? באילו סוגי תאורה כדאי להשתמש ? ובכלל, היכן למקם את גופי התאורה ? ואיך כדאי לארגן את חדר הילדים ? ואת פינת העבודה ? ו…? ו….? ו….?

 

בתהליך של עיצוב וארגון חדרי הבית השונים מועלות הרבה שאלות משמעותיות שקשורות לאסתטיקה, להתנהלות בחלל ולהעדפות אישיות. מאוד חשוב ש"עין מקצועית" תוכל לתת מענה לשאלות אלה.

 

 בפגישת ייעוץ בביתכם, האורכת עד 3 שעות, אני "מיישרת" סימני שאלה, מעלה רעיונות ופותרת התלבטויות. אתם מקבלים המלצות לגבי חומרים, צבעים, מערך הריהוט, פתרונות תאורה, מקומות אחסון, טקסטיל, קירות להדגשה ועוד ועוד…. מעבר לרעיונות ולהמלצות, גם אדגיש מאיזה טעויות כדאי להימנע ונבצע תיעדוף אל מול תקציב.

 

ייעוץ נקודתי מתבצע על בסיס פגישה אחת או על בסיס של מספר פגישות בודדות.

 

** עלות הייעוץ הנקודתי תקוזז במידה ותרצו להמשיך בתהליך ליווי מלא של תכנון ועיצוב פנים.

יום קניות מרוכז לרכישת רהיטים ואביזרים

יום קניות מרוכז לרכישת חומרי גמר, רהיטים, גופי תאורה, שטיחים, ריפודים, וילונות, אביזרים משלימים ועוד… (עד לדרך" אנו מגדירים מה רוצים לקנות, מה המידות האפשריות לרהיטים לפי מידות החלל, וכמובן – סדר גודל של תקציב לרכישות.

 

יום זה מורכב מרשימת חנויות מתוכננות וגם….משוטטות אקראית בחנויות שבדרך (אני מכינה רשימת חנויות לפי הצרכים שהוגדרו, אבל הכי כיף גם לסטות מהמסלול לטובת חנויות יפות שמוצאים בדרך….)

 

זהו שירות אישי וממוקד שבו ניתן "לסגור את הפינה" בתחומים שונים (לפעמים לדברים שכבר שנים חיכיתם לקנותם, אבל לא ידעתם מה בדיוק יתאים). מעבר ליעילותו של יום קניות מרוכז, היתרון המרכזי הוא שהבחירות מתבצעות בצורה מוקפדת, לפי טעמכם והעדפתכם, אבל לא פחות חשוב מכך – אני מעניקה ליווי מקצועי ורואה את החיבור בין הפריטים שנקנים – מבחינת שילובי טקסטורות וצבעים ,סוגי חומרים וגם מבחינת גדלים – בחירת גודל הרהיטים בהתאמה לגודל החלל.

 

בסופו של יום כזה – אני מבטיחה שתצאו עם בחירות איכותיות, מפתיעות (רבות נאמר לי: "אם את לא היית באה איתנו, אין סיכוי שהיינו בוחרים את מה שבחרנו…."), מעניינות וטובות עבורכם.

ייעוץ ותכנון תאורה

מערכת הראייה שלנו תלויה באור – אנו זקוקים למידה מינימלית של תאורה כדי לראות. עם זאת, כיום כבר מבינים שהארה טובה היא לא עניין של "הרבה אור", כי עודף של אור יכול להציק ולסנוור ולגרום לחלל להיראות "שטוח" ובלתי מעניין.

 

והשימוש בה להארה, בעת תכנון תאורה בחלל אין LED עם ההתפתחויות הטכנולוגיות הרבות בתחום התאורה, ועם חדירתה של טכנולוגיית הלהתייחס רק לכמות האור, אלא גם ובעיקר לסוג האור ולאיכות האור, המתבטאים בין היתר, בצורת פיזור האור, בכיווני האור, בהעברת צבעים נכונה, במניעת סנוור ובהפחתת השתקפויות.

 

אור מאפשר לנו לחוות את החלל: קיומו של אור נוסך בנו תחושת ביטחון, והוא אף יכול לשפר את מצב הרוח שלנו. יתירה מכך, חלל שמואר בצורה טובה גורם לתחושה נעימה, לרגשות חיוביים ולהנאה מהשהות בו.

 

תכנון תאורה הוא תחום רב-תחומי שמקשר בין היבטים פיזיקליים ואופטיים וגם היבטים של אווירה ועיצוב. אני מתמחה בתכנון תאורה מקצועי לבתי מגורים, דבר המתבטא בהתאמת סוג ההארה למשתמשים ולפונקציות המתבצעות בחללי הבית השונים. תכנון תאורה מקצועי מהווה נדבך חשוב בקרב בני הבית, משפר את הנראות של אלמנטים בחלל, Well Beingבהשגת ה"אווירה" הרצויה בבית. הוא תורם לנוחות ראייתית ולתחושת המדגיש פרטים עיצוביים וכמובן גם מביא לחסכון משמעותי בצריכת החשמל הביתית השוטפת.

 

שירות זה מיועד לכל מי שמבקש לתכנן את התאורה בביתו: מי שמשפץ או בונה הנמצא בשלב התכנון וגם מי שמעוניין לתכנן מחדש את התאורה בביתו הקיים. השירות הניתן הינו דו-שלבי וכולל הכנת תכנית תאורה לכל הבית (כולל קבוצות הדלקה וכתבי כמויות) ולאחריה – את ליווי הלקוחות לחנויות לשם קניית גופי התאורה.

 

לקבלת פרטים נוספים על שירות ייעוץ ותכנון תאורה…

לחצו עליילחצו עליי

ייעוץ בבחירת אמנות

שיפצתם דירה או עברתם לבית חדש ? השקעתם בהחלפת התשתיות, בריצוף ובחיפויים חדשים, בנגרות מוקפדת, וגם בתאורה, אך בכל זאת משהו חסר….. ככל הנראה, מה שחסר זו אמנות על הקירות! בדרך כלל, בסוף פרויקט, לא נשאר כסף לרכישת אמנות והיא "נדחקת לפינה", אולי בשנה הבאה אם יהיה כסף, אולי עוד שנתיים-שלוש, ואולי… ואולי… על פי רוב יש משהו "חשוב יותר" שדוחה שוב ושוב את מועד רכישת האמנות, אם וכאשר היא בכלל נרכשת….

 

אמנות מרחיבה את הלב והנשמה, מכניסה חיות וצבע ועוטפת אותנו באנרגיה נפלאה. היא מייפה את החלל באופן ייחודי, מקורי ומעניין, והיא בעיקר – מרגשת! שירות זה מיועד לכל המעוניין להעשיר את קירות ביתו ביצירות אמנות. ולכן, השירות מיועד לא רק למי שגר בבית חדש או ששיפץ את ביתו לאחרונה, אלא גם עבור כל מי שהתכוון לרכוש אמנות לביתו הקיים, ומסיבות שונות טרם רכש אותה.

 

אמנות היא סובייקטיבית. יצירה טובה, גם אם היא בעלת ערך כספי רב, צריכה בראש ובראשונה לשאת חן בעיני מי שרוכש אותה. יצירת אמנות צריכה לרגש ו"לתפוס חזק את הלב" למי שבוחר בה. ולכן, אותנטיות לטעמו של הלקוח היא הקו שמנחה ומוביל אותי בבחירת אמנות עם לקוחות.

 

מעבר להעדפות הלקוח, ישנם שיקולים נוספים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת יצירות אמנות: שילוב עם אופי וגודל החלל וגם עם סקאלת הצבעים שלו, כמות היצירות וגודלן בפרופורציה לגודל הקיר (שהיצירה לא תיראה "בומבסטית" מחד, אך שלא "תיבלע" בו מאידך).

 

כמעצבת פנים (המורגלת בליווי לקוחותיי בבחירותיהם השונות), הליווי שלי יאפשר לכם לדייק עבורכם את תהליך בחירת היצירה – גם בהתאמה לכם וגם בהתאמה לנתוני החלל עצמו.

 

אני מאמינה כי אמנות אינה נחלתם של אנשים עשירים בלבד, והיא צריכה להיות מונגשת לכל. אני בקשר עם מגוון גלריות בטווח רחב של מחירים, אשר הופך את רכישת האמנות לאפשרית עבור קהלי יעד שונים.

 

רוצים לדעת עוד על שירות הייעוץ בבחירת אמנות ? ….

לחצו עליילחצו עליי

עיצוב חדרים מקוון

שירות מקוון, ממוקד ומהיר בו מעצבים חדר אחד מבלי לעצב בית שלם…..

 

דרך חדשנית, קלה ופשוטה לקבל המלצות עיצוביות ממוקדות לחדר מסוים מבלי הצורך לשכור את שירותיו של מעצב לתהליך עיצוב מלא. מעבר לחסכון הכספי הגדול יש גם חסכון ניכר בזמן – כי השירות נעשה מבלי להיפגש !

 

אתם מספקים לי מידע על החדר: מידות, מיקומי פתחים (דלת וחלונות), צילומי קירות, למה החדר מיועד (חדר שינה, חדר תינוקות, פינת משפחה), מה תרצו שיהיה בו ועוד.

 

לאחר שאתם שולחים אליי את כל הנתונים הרלוונטיים, אתם מקבלים ממני תכנית ממוחשבת של קירות החדר (לפי המידות שסיפקתם). זוהי תכנית במבט על ובדו-מימד, הכוללת את סידור מערך הריהוט בחדר (שאותו אני מציעה), המידות הרצויות לריהוט (בהתחשב בגודל החדר), בחירת צבעים ושילובם הנכון בחדר, המלצות לגבי הארת החלל ומיקום גופי התאורה בחדר. כמו כן, אני מכינה לכם לוח השראה ומציידת אתכם ברשימה של חנויות רלוונטיות.

 

אתם מקבלים ממני "ארגז כלים" הכולל רעיונות עיצוביים והמלצות מעשיות שתוכלו ליישם באופן עצמאי, בקלות רבה ובעלות שאינה גבוהה. השירות מספק לכם מיקוד ביחס ל"איך החדר צריך להיראות" ועם המלצות אלה אתם יכולים "לצאת לדרך" בעצמכם לאחר שיש ברשותכם תכנית מגובשת לסידור החדר וגם רשימת חנויות מומלצת.

 

לקבלת פרטים נוספים על השירות המקוון לעיצוב חדרים….

לחצו עליילחצו עליי

מסחרי ועיצוב משרדים

תכנון ועיצוב משרדים, קליניקות וחללים מסחריים בשפה עיצובית מגובשת, שמשרתת את סגנון המותג, את הקונספט העיצובי ואת חוויית המשתמש.